Në kuadër të vitit Evropian të Aftësive, kompania Anëtare e Shoqatës Expocity Albania në bashkëpunim me Albanian Skills erdhi me edicionin e parë “Festivali i Aftësive, Punës dhe Karrierës Expo 2023

You are here:
Go to Top
This site is registered on wpml.org as a development site.